Škola dotykem AKADEMIE (EDULAB)

Datum/čas
19.01.2016
10.00-15.00

Místo konání
Centrum EDULAB

Kategorie


Jedná se o praktický seminář zaměřený na práci s digitálním vzdělávacím obsahem, výukovými aplikacemi a s dotykovými technologiemi. Seminář je určen učitelům základních a středních škol a účast na něm je bezplatná.

Hlavní část dopoledního programu je věnována vzdělávacímu portálu eKabinet.cz, který mohou školy registrované do Programu podpory digitalizace škol (www.edulabcr.cz/program) využívat bezplatně.

V odpolední části se účastníci seznámí se smysluplným využitím tabletů ve výuce. Praktické poznatky práce s tablety vychází ze zkušeností učitelů zapojených v projektu Škola dotykem (www.skoladotykem.cz)

Délka semináře je 5 hodin včetně přestávky na oběd.

Program:

  • Využití digitálního vzdělávacího obsahu a moderních technologií ve výuce
  • Charakteristika vzdělávacích portálů pro učitele a žáky
  • Práce s digitálním vzdělávacím obsahem a nástroji na tvorbu příprav na hodiny a domácích úloh pro žáky na portálu eKabinet.cz

Oběd (12.00-13.00)

  • Dotyková obrazovka, tablety a jejich možnosti
  • Management tabletové třídy
  • Aplikace vhodné pro výuku
  • Diskuze

Pokud to bude možné, přineste si prosím vlastní notebook.

Kontakt:
V případě potřeby nás kontaktujte e-mailem na info@edulabcr.cz .

Jak se k nám dostanete:
MHD – Metrem linky C. Vystupte ve stanici Budějovická a dejte se směrem „Poliklinika Budějovická“. Na konci vestibulu vyjděte doleva nahoru k přechodu pro chodce. Tetris Office Building uvidíte přímo před vámi.

Autem – Zaparkovat můžete v ulicích Sedlčanská, Jihlavská, nebo na parkovišti Billy v ulici A. Staška. Tetris Office Building se nachází vedle hotelu Ilf.

Objednávka

Na tuto událost jsou rezervace již uzavřeny.